DÖRT MEVSİM KIŞ BAHÇESİ SİSTEMLERİ

Dört Mevsim Kış Bahçesi sistemleri yıllar süren çalışma ve tecrübenin ışığında geliştirilmiş, kullanışlı, estetik, sağlam ve en önemlisi de işlevini kusursuz olarak yerine getiren bir sistemler bütünüdür.

Dört Mevsim Kış Bahçesi Sistemleri'nde tüm ayrıntılar tek tek projelendirilmiş, denenmiştir. Kendine özgü sistem detayları sayesinde bir kış bahçesinde aranılan tüm özellikler fazlası ile mevcuttur .

kış bahçesi

Değişkenlik gösteren iklim koşulları ve kullanıcı ihtiyaçlarına göre Dört Mevsim Kış Bahçesi Sistemleri müşterilerine çok alternatifli paketler önerebilmektedir.

Bölgesel ısıl ve yağış değişkenlerine göre birçok yalıtım ve/veya güneş kontrol cam kombinasyonlarının yanı sıra, kullanım amaçlarına uygun açılım detayları ve çok fonksiyonlu panel kapılar, güneş kontrol üniteleri ve güvenlik donanımları da bu paketlere eklenebilir.

kış bahçesi

Sistemlerimiz bahçelerin yanı sıra teras kapatmaları, bina aydınlık uygulamaları, otel lobi ve roofları, havuzlar, tropik sera ve botanik bahçeleri için de mükemmel bir alternatif olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bakım gerektirmeden uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak kullanılacak şekilde üretilmekte olan Dört Mevsim Kış Bahçesi Sistemleri ayrıca üstün yalıtım teknolojisi sayesinde mükemmel bir enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Sıcak iklim kuşaklarındaki uygulamalarda ise, güneş kontrol cam ve üniteleri kullanılarak ortam ısısının artması ve ultraviole ışınları gibi güneşin zararlı etkileri de engellenmektedir.

Dört Mevsim Kış Bahçesi Sistemleri'nde kullanılmakta olan malzemelerin büyük bir kısmını cam ve alüminyum oluşturmaktadır. Doğaya bir zararı olmayan bu maddeler ayrıca yüzde yüz geri dönüşüme kazandırılabilmektedir.

dört mevsim kış bahçeleri

kış bahçesi detayı

Çok amaçlı kullanımlar için geliştirilmiş olan Dört Mevsim Kış Bahçesi Sistemleri kullanıcı ihtiyaçlarını ön planda tutan esnek ve çok değişkenli alternatifler sunmaktadır.

kış bahçesi kesit

Her iklim koşuluna uygun, çevreci, estetik, dekoratif, fonksiyonel, çağdaş mekanlar sunuyoruz.

teras kapatma

kış bahçesi sistemi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<< Ana sayfa

Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitede bulunan bilgi, döküman, görsel ve diğer materyallerin izinsiz olarak kopyalanması, taklit edilmesi ve başka amaçlar için kullanılmasına müsade edilmez. DÖRT MEVSİM BALKON KEYFİ firmamız tescilli markasıdır . PRODESIGN tarafınca müşterilerini bilgilendirmek amaçlı verilmiş olan görsel ve dökümanların üçüncü şahıslarca kullanılması durumunda yasal haklarını kendinde saklı tutar.